Waar vindt u ons

Wij raden u aan naar onderstaande fysiotherapeuten te vragen omdat wij kunnen garanderen dat zij de juiste bijscholing hebben gevolgd.

Klik op het ‘bolletje’ met uw linker muisknop voor de informatie behorende bij deze locatie. De gegevens van de leden van ons netwerk vind u tevens onder de kaart op alfabetische volgorde.

Legenda: blauw: leden met bijscholing COPD. groen: leden met bijscholing COPD en ademspiertraining en/of sputumretentie en/of dysfunctioneel ademen. Zie ledenlijst voor de betreffende gevolgde bijscholing.

Rozemarijn Brinkman rozemarijn.brinkman@fysiovisiq.nl
Fysiovisiq
Lekkenburg 8a
2804 XC Gouda
0182 533833
bijscholing: ademspiertraining, sputumretentie
Carlien Buurman cbuurman@pmcimpact
Paramedisch Centrum Impact
Meeuwenveld 1/ Oosterheemplein 231A
2727 AK/ 2721 NC
Zoetermeer
079-3313065/ 079-3318843
bijscholing: ademspiertraining, sputumretentie, dysfunctioneel ademen
Carmen Eenink
info@praktijkjoosten.info
Praktijk Joosten B.V.
Passage 57 / Dorpsstraat 7
2741 HB / 2751 BB
Waddinxveen / Moerkapelle
0182 618022
bijscholing: sputumretentie, ademspiertraining
Karin Westerhoven info@fysiotherapiegroenehart.nl
Fysiotherapie Groene Hart
Limaweg 55c/ Zijde 24
2743 CC Waddinxveen/ 2771 EN
Waddinxveen/ Boskoop
0182-610063
bijscholing: sputumretentie
Hans de Jong h.de.jong@ftos.nl
Fysiotherapie Oranjestaete
Julianahof 210
2802 GN Gouda
0182 751811
bijscholing: ademspiertraining
Sandra de Klerk sandra.deklerk@fysiovisiq.nl
Fysiovisiq
Lekkenburg 8a
2804 XC Gouda
0182 533833
bijscholing: ademspiertraining
Ronald van Ommen ronald@fysiovdberg.nl 
Fysiotherapie van den Berg
Prinses Irenelaan 1F
2404 BH Alphen a/d Rijn
0172-473855
Joyce Rookhuizen- Stoker info@fysioonthemove.nl
Fysio on the move
Spoorlaan 2c
2411 ER Bodegraven
0172 616579
Sandra Schoonderwoerd info@fysiosportcentrumstolwijk.nl
Fysiosportcentrum
Dorpsplein 6
2821 AR Stolwijk
0182 341975
Angela Veerman-van Stavel angela.veerman@fysio-mtc.nl
MTC Lopik Schoonhoven
Kievitsbloem 3
2871 NR Schoonhoven / Lopik
0182 606306
bijscholing: ademspiertraining
Marian de Vries marian.de.Vries@ghz.nl
Rayer HealthCare fysiotherapie
Ronsseweg 7
2803 ZA Gouda
0182 533159
bijscholing: ademspiertraining, sputumretentie, dysfunctioneel ademen
Bob Wielinga info@spruytfysiotherapie.nl
Spruyt fysiotherapie
Bergambachterstraat 9C
2871 JB Schoonhoven
0182 383300
bijscholing: ademspiertraining
Lidia Koenes lidia.rijkeboer@ghz.nl
Rayer Healthcare fysiotherapie
Ronsseweg 7
2803 ZA Gouda
0182-533519
Ruben Verrips ruben@fysiokrimpenerwaard.nl
Fysiotherapiepraktijk Ruben Verrips
H.B. Nederburghstraat 2E
2861ZB Bergambacht
06-20877951
Marieke van de Lagemaat marieke@keulen-brusse.nl
Fysiotherapie Keulen & Brusse
Boesemsingel 79
2411 KW Bodegraven
0172-612520
Davey Jager  d.jager@praktijkjoosten.info
Praktijk Joosten B.V.
Passage 57/ Dorpsstraat 7
2741 HB/ 2751BB
Waddinxveen/ Moerkapelle
0182618022
Kees Bakker info@fysiofitness-bergambacht.nl
Praktijk Fysiotherapie Bergambacht
Meidoornstraat 5
2861 VJ Bergambacht
0182-362060
Tessa Jongeneel tessa@zinvanbewegen.nl
Zin van Bewegen Peter van der Bas
Sportlaan 3a
2841EB Moordrecht
0182-376177